Pro partnery

Přidejte k nám soutěž a oslovte nové zákazníky

Naši uživatelé rádi soutěží, nabídněte jim zajímavou cenu a oslovte je. Nic není zadarmo a proto i naši uživatelé musí odpovědět na soutěžní otázku, kterou jim připravíte nebo ji připravíme ve spolupráci s vámi. Nápovědu uživatelům nabízíme ve formě odkazu relevantního k soutěži, uživatelé se tak seznámí s vaší firmou nebo dokonce i nabídkou.

Získejte nové potencionální zákazníky a návštěvnost vašeho webu

Soutěže jsou o reálné ceny, které uživatelům zasíláme, cenu do soutěže je tedy potřeba zaslat na naší adresu před spuštěním soutěže. Můžete si vybrat ze dvou variant uvěřejnění soutěže:
a) zdarma - podmíněno umístěním zpětného odkazu na úvodní stránku vaší webové prezentace nebo
b) placené - zpoplatněno částkou dle podmínek uveřejněných ve formuláři níže pro zadání soutěže.

Vytvořte vlastní soutěž a soutěžní otázku

Informace o partnerovi

Název firmy

Kontaktní osoba

Adresa

Telefon

Email

Web

Text soutěžní otázky:

Cena do soutěže

Popište jakou cenu budete věnovat do soutěže, výběr můžete nechat na nás. Cenu je potřeba zaslat k nám před spuštěním soutěže. Po odeslání vás budeme kontaktovat.

Vyberte si variantu soutěže

Odeslat

Zvěřejněním vaší soutěže získáte nejen zvýšenou návštěvnost vaší webové stránky, ale i potencionální zákazníky. Navíc každým dnem máme nové soutěžící, kteří mají zájem vyhrát některou z cen. Naše služba je provozována v režijních nákladech. Snažíme se aby byla co nejvíce transparentní a měli jsme jen a jen spokojené soutěžící.

Po skončení soutěže vám zašleme statistiky, seznámíte se tak s počtem soutěžících, kteří soutěžili ve vaší soutěži a v jakém časovém horizontu. Statistiky jsou zasílány s menším odstupem po skončení soutěže a to jako bezplatná služba v rámci realizace vaší soutěže na hlasujavyhraj.cz

Efektivní řešení pro získání zákazníků

Odešlete formulář
pro registraci soutěže
Budeme vás kontaktovat,
připravíme soutěž
Spouštíme soutěž,
očekávejte nové zákazníky